Detaljna pretraga
41 - 60 od ukupno 107 oglasa - Prodaja nekretnina Trogir
Stranica 3 od 6
Natrag
1
2
3
4
5
6
Naprijed
6
320 000 €
4706 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Stan S1 nalazi se u prizemlju moderne zgrade u gradnji. Zgrada ima lift i nalazi se na izvrsnoj lokaciji svega...
Stan S1 nalazi se u prizemlju moderne zgrade u gradnji. Zgra...
6
295 000 €
4758 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Stan S2 smješten je u zgradi moderne arhitekture s liftom, u blizini svih sadržaja, restorana, kafića i popula...
Stan S2 smješten je u zgradi moderne arhitekture s liftom, u...
6
520 000 €
5652 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
92 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Na prodaju je elegantan stan u prizemlju moderne zgrade u Okrugu Gornjem, ukupne površine 92 m². Stan ima vlas...
Na prodaju je elegantan stan u prizemlju moderne zgrade u Ok...
6
570 000 €
5700 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Okrug Gornji – Čiovo | Moderan stan na 1. katu s privatnim bazenom, samo 150 m od mora Na prodaju je moderan ...
Okrug Gornji – Čiovo | Moderan stan na 1. katu s privatnim b...
6
620 000 €
3263 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
190 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na prodaju je moderan, ekskluzivni penthouse koji spaja suvremeni dizajn, udobnost i odličnu lokaciju – svega ...
Na prodaju je moderan, ekskluzivni penthouse koji spaja suvr...
7
220 000 €
4583 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
48 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prekrasan projekt kompletne, detaljne renovacije pretvara se u ekskluzivnu, modernu oazu nadomak mora – mjesto...
Prekrasan projekt kompletne, detaljne renovacije pretvara se...
9
125 000 €
4167 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
30 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
5. kat
Na prodaju jednosoban stan u Trogiru ukupne površine30m2. Stan je u potpunosti renoviran i namješten prije čet...
Na prodaju jednosoban stan u Trogiru ukupne površine30m2. St...
6
172 000 €
3822 €/m²
ažuriran
Trogir, Saldun
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
U ponudu dajemo jednosoban stan u suterenu manje zgrade koji se sastoji od spavaće sobe , kuhinje s blagovaoni...
U ponudu dajemo jednosoban stan u suterenu manje zgrade koji...
6
230 000 €
3898 €/m²
ažuriran
Trogir, Saldun
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U ponudu dajemo stan u suterenu manje zgrade koji se sastoji od dvije spavaće sobe , kuhinje s blagovaonicom...
U ponudu dajemo stan u suterenu manje zgrade koji se sastoj...
6
360 000 €
4138 €/m²
ažuriran
Trogir, Saldun
87 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
U ponudu dajemo dvoetažni stan na prvom i drugom katu manje zgrade koji se sastoji od dvije spavaće sobe , kuh...
U ponudu dajemo dvoetažni stan na prvom i drugom katu manje ...
17
2 350 000 €
9958 €/m²
ažuriran
Trogir, Saldun
236 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prekrasna i u potpunosti namještena vila sa bazenom svega 250 m od mora , 15 min hoda do stare jezgre grada Tr...
Prekrasna i u potpunosti namještena vila sa bazenom svega 25...
17
2 350 000 €
6695 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
351 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se luksuzna moderna vila na otoku Čiovu, blizu mora i prekrasnih plaža. Panoramski pogled na more i ot...
Prodaje se luksuzna moderna vila na otoku Čiovu, blizu mora ...
4
397 000 €
4563 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Najmodernija novogradnja u Trogiru na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Stan 87,45m2 koji se sastoji od kuhinje, ...
Najmodernija novogradnja u Trogiru na izuzetno atraktivnoj l...
4
271 000 €
5019 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Najmodernija novogradnja u Trogiru na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Stan 54,30m2 koji se sastoji od kuhinje, ...
4
271 000 €
5019 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Najmodernija novogradnja u Trogiru na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Stan 54,35m2 koji se sastoji od kuhinje, ...
4
249 000 €
5082 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Najmodernija novogradnja u Trogiru na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Stan 49,45m2 koji se sastoji od kuhinje, ...
4
352 000 €
4822 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
73 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
4. kat
Najmodernija novogradnja u Trogiru na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Stan 73.50m2 koji se sastoji od kuhinje, ...
4
247 000 €
5041 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Najmodernija novogradnja u Trogiru na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Stan 49m2 koji se sastoji od kuhinje, bla...
4
386 000 €
4595 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
84 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
4. kat
Najmodernija novogradnja u Trogiru na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Stan 84,76m2 koji se sastoji od kuhinje, ...
4
247 000 €
5041 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Najmodernija novogradnja u Trogiru na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Stan 49,10m2 koji se sastoji od kuhinje, ...
Stranica 3 od 6
Natrag
1
2
3
4
5
6
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban