Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 107 oglasa - Prodaja nekretnina Trogir
Stranica 1 od 6
Natrag
1
2
3
4
5
6
Naprijed
12
700 000 €
3125 €/m²
nov
Trogir, Čiovo
224 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samostojeća kuća s pogledom na more smještena je na atraktivnoj lokaciji u Okrugu Gornjem, svega 260 metara od...
Samostojeća kuća s pogledom na more smještena je na atraktiv...
8
290 000 €
4203 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
69 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
U prodaji su elegantni i moderno dizajnirani stanovi u vrhunskoj novogradnji smještenoj na prekrasnom otoku Či...
U prodaji su elegantni i moderno dizajnirani stanovi u vrhun...
8
360 000 €
3364 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
107 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
15
140 432 €
3511 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
STAN S7, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 40,71 m2, 2-SOBAN Provjerite dostupnost stanova na linku https://starl...
STAN S7, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 40,71 m2, 2-SOBAN Pr...
5
314 000 €
3305 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
95 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ekskluzivni novi projekt stan 95m2, otok Čiovo Stan s pogledom na more Na jednom od najpoželjnijih dijelova ...
Ekskluzivni novi projekt stan 95m2, otok Čiovo Stan s pogle...
5
210 000 €
3500 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
60 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ekskluzivni novi projekt stan 60m2, otok Čiovo Stan s pogledom na more Na jednom od najpoželjnijih dijelova ...
Ekskluzivni novi projekt stan 60m2, otok Čiovo Stan s pogle...
5
434 000 €
3807 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
114 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ekskluzivni novi projekt: penthouse, 114m2, otok Čiovo Penthouse s panoramskim pogledom na more Na jednom od...
Ekskluzivni novi projekt: penthouse, 114m2, otok Čiovo Pent...
5
240 000 €
4000 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
60 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ekskluzivni novi projekt: penthouse, 60m2, otok Čiovo Stan s pogledom na more Na jednom od najpoželjnijih di...
Ekskluzivni novi projekt: penthouse, 60m2, otok Čiovo Stan ...
15
247 738 €
3260 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN S1, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 75,55 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 75,55 m2 u zgradi ...
STAN S1, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 75,55 m2, 3-SOBAN Pr...
15
223 738 €
3551 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN S2, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 63,93 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 63,93 m2 u zgradi ...
STAN S2, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 63,93 m2, 3-SOBAN Pr...
15
258 003 €
3534 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
73 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN S3, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 73,72 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 73,72 m2 u zgradi ...
STAN S3, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 73,72 m2, 3-SOBAN Pr...
15
238 363 €
3505 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN S4, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 68,05 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 68,05 m2 u zgradi ...
STAN S4, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 68,05 m2, 3-SOBAN Pr...
17
381 363 €
4285 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
89 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN S10, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 89,73 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 89,73 m2 u zgradi...
STAN S10, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 89,73 m2, 3-SOBAN P...
17
328 460 €
4006 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN S2, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 82,12 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 82,12 m2 u zgradi ...
STAN S2, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 82,12 m2, 3-SOBAN Pr...
17
354 826 €
3857 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
92 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN S12, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 92,52 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 92,52 m2 u zgradi...
STAN S12, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 92,52 m2, 3-SOBAN P...
17
348 410 €
4005 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN S13, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 92,52 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 92,52 m2 u zgradi...
STAN S13, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 92,52 m2, 3-SOBAN P...
13
367 981 €
2920 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
126 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaje se apartman na otoku Čiovu 2S+DB sa velikom krovnom terasom i top pogledom. Doživite luksuz života u o...
Prodaje se apartman na otoku Čiovu 2S+DB sa velikom krovnom ...
9
290 000 €
5686 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
51 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaje se moderan stan s pogledom na more – potpuno namješten Na prodaju je atraktivan stan smješten na drug...
Prodaje se moderan stan s pogledom na more – potpuno namješt...
8
250 000 €
3247 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Seget Vranjica, prodaje se atraktivan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji te u neposrednoj blizini svih p...
Seget Vranjica, prodaje se atraktivan stan u novogradnji, na...
8
230 000 €
3538 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
65 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
U Trogiru na mirnoj lokaciji sa odličnim pristupom kako brzoj cesti tako i novom čiovskom mostu i svega 400 m ...
U Trogiru na mirnoj lokaciji sa odličnim pristupom kako brzo...
Stranica 1 od 6
Natrag
1
2
3
4
5
6
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban