Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 107 oglasa - Prodaja nekretnina Trogir
Stranica 2 od 6
Natrag
1
2
3
4
5
6
Naprijed
13
499 000 €
4892 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
102 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
2. kat
Prekrasan namješten stan svega par minuti hoda do centra grada Trogira i u blizini svih sadržaja potrebnih za ...
Prekrasan namješten stan svega par minuti hoda do centra gra...
7
220 000 €
4583 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
48 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prekrasan projekt kompletne, detaljne renovacije pretvara se u ekskluzivnu, modernu oazu nadomak mora – mjesto...
Prekrasan projekt kompletne, detaljne renovacije pretvara se...
7
235 000 €
4196 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
56 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
7
236 000 €
4214 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
56 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
7
475 000 €
4847 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
98 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
7
300 000 €
4688 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
64 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
7
262 000 €
4679 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
56 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
8
530 000 €
5248 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
101 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
8
525 000 €
4907 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
107 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
7
257 000 €
3213 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
10
249 000 €
552 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
451 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište smješteno na prestižnoj lokaciji na otoku Čiovu, idealno za izgrad...
Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište smješteno na pre...
8
380 000 €
2815 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
135 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Na prodaju je izuzetno prostran i udoban stan ukupne površine 135 m², savršeno osmišljen za ugodan obiteljski ...
Na prodaju je izuzetno prostran i udoban stan ukupne površin...
8
290 000 €
4203 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
69 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
U prodaji su elegantni i moderno dizajnirani stanovi u vrhunskoj novogradnji smještenoj na prekrasnom otoku Či...
U prodaji su elegantni i moderno dizajnirani stanovi u vrhun...
7
580 000 €
4754 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
122 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Na prodaju je elegantan, moderno dizajniran penthouse koji se nalazi u novogradnji na predivnom otoku Čiovo. O...
Na prodaju je elegantan, moderno dizajniran penthouse koji s...
6
420 000 €
5250 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Na prodaju je elegantan i moderno dizajniran penthouse u novogradnji na predivnom otoku Čiovo. Ova ekskluzivn...
Na prodaju je elegantan i moderno dizajniran penthouse u nov...
6
450 000 €
3947 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
114 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prekrasan stan u prizemlju, smješten u mirnom mediteranskom okruženju, pruža savršenu ravnotežu udobnosti, pri...
Prekrasan stan u prizemlju, smješten u mirnom mediteranskom ...
7
360 000 €
3600 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Ovaj elegantni stan na prvom katu, smješten u mirnom okruženju šarmantnog mediteranskog mjesta, savršen je spo...
Ovaj elegantni stan na prvom katu, smješten u mirnom okružen...
7
530 000 €
2611 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
203 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Pogled koji oduzima dah. Ovaj jedinstveni penthouse, smješten u mirnoj ulici malog mediteranskog mjesta, pruža...
Pogled koji oduzima dah. Ovaj jedinstveni penthouse, smješte...
10
630 000 €
4532 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
139 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je atraktivna kuća bruto površine 139 m2, na samo 200 m od mora i plaže. Sastoji se od dva stana i ...
Na prodaju je atraktivna kuća bruto površine 139 m2, na samo...
6
422 656 €
2609 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
162 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prostran i elegantan stan smješten je na drugoj etaži moderne zgrade, a pruža savršen spoj komfora i mediteran...
Prostran i elegantan stan smješten je na drugoj etaži modern...
Stranica 2 od 6
Natrag
1
2
3
4
5
6
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban