imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 13 od ukupno 13 oglasa za Omišalj, Njivice - Prodaja stanova - 4-SOBAN

7
415 000 € 4368 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

95 m2

1. kat
7
467 000 € 4916 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

95 m2

2. kat
14
399 900 € 3999 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

100 m2

1. kat
14
450 000 € 4500 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

100 m2

2. kat
11
340 000 € 3434 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

99 m2

1. kat
17
540 000 € 4909 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

110 m2

2. kat
4
582 400 € 5200 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

112 m2

kat
5
681 200 € 5200 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

131 m2

kat
4
707 200 € 5200 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

136 m2

kat
15
269 000 € 3494 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

77 m2

kat
17
375 000 € 4464 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

84 m2

kat
1
371 000 € 4122 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

90 m2

2. kat
8
600 000 € 5217 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

115 m2

1. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup