imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja zemljišta Omišalj, Njivice – građevinsko zemljište

1
350 000 € 500 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

700 m2

kat
0
1 200 000 € 366 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

3282 m2

kat
1
200 000 € 500 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

400 m2

kat
8
295 000 € 568 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

519 m2

kat
8
360 000 € 536 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

672 m2

kat
4
75 000 € 72 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

1046 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup