imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja - kuća Zrenjanin okolina, Sečanj

Detaljna pretraga

1 - 3 od ukupno 3 oglasa - Prodaja - kuća Zrenjanin okolina, Sečanj

17
60 000 € 390 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Sečanj

154 m2

1. spr.
12
35 000 € 343 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Sečanj

102 m2

spr.
12
120 000 € 128 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Sečanj

938 m2

spr.

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup