imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja - kuća Zrenjanin, Putnikovo

Detaljna pretraga

1 - 2 od ukupno 2 oglasa - Prodaja - kuća Zrenjanin, Putnikovo

15
139 000 € 579 €/m²
nov
Zrenjanin, Putnikovo

240 m2

spr.
17
139 000 € 527 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Putnikovo

264 m2

spr.

Baner
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup