imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja poslovnog prostora Zrenjanin, Lesnina

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja poslovnog prostora Zrenjanin, Lesnina

14
92 000 € 1314 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lesnina

70 m2

pr spr.
10
66 000 € 1200 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lesnina

55 m2

pr spr.
1
54 470 € 1329 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lesnina

41 m2

pr spr.
16
135 000 € 804 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lesnina

168 m2

ptk spr.
17
275 000 € 1206 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lesnina

228 m2

pr spr.

Baner
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup