imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Sremska Mitrovica

Detaljna pretraga

1 - 2 od ukupno 2 oglasa - Prodaja stanova Sremska Mitrovica

4
155 000 € 1722 €/m²
ažuriran
Sremska Mitrovica, Širi centar

90 m2

spr.
9
90 000 € 1500 €/m²
ažuriran
Sremska Mitrovica, Širi centar

60 m2

6. spr.

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup