imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Novi Sad

Detaljna pretraga

1 - 17 od ukupno 17 oglasa - Prodaja stanova Novi Sad

15
125 900 € 2248 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Bistrica

56 m2

4. spr.
15
140 900 € 2472 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Centar

57 m2

3. spr.
15
97 000 € 2256 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Adice

43 m2

2. spr.
6
93 000 € 2583 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Grbavica

36 m2

4. spr.
16
225 000 € 2163 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Futoška

104 m2

spr.
5
180 € 7 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Adice

26 m2

2. spr.
11
410 000 € 2579 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Stari grad

159 m2

2. spr.
9
140 000 € 3182 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Centar

44 m2

4. spr.
17
160 000 € 2254 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Salajka

71 m2

2. spr.
6
135 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla

45 m2

3. spr.
15
152 000 € 2980 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Rotkvarija

51 m2

1. spr.
5
125 000 € 2551 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Detelinara

49 m2

8. spr.
7
225 000 € 4018 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Centar

56 m2

1. spr.
8
86 900 € 3621 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Grbavica

24 m2

2. spr.
10
118 450 € 3384 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Betanija

35 m2

5. spr.
15
120 000 € 1500 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Petrovaradin

80 m2

1. spr.
9
123 500 € 3529 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Centar

35 m2

2. spr.

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup