imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

Detaljna pretraga

1 - 7 od ukupno 7 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

15
238 500 € 4184 €/m²
nov
Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

57 m2

4. spr.
17
575 000 € 3443 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

167 m2

7. spr.
10
144 888 € 4996 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

29 m2

1. spr.
10
245 000 € 3828 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

64 m2

7. spr.
17
450 000 € 3462 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

130 m2

1. spr.
17
245 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

98 m2

3. spr.
16
350 000 € 3017 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

116 m2

4. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

Baner
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup