imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Zemun, Zemun Kej

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Zemun, Zemun Kej

17
230 000 € 3966 €/m²
nov
Beograd, Zemun, Zemun Kej

58 m2

2. spr.
8
124 000 € 4769 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Kej

26 m2

1. spr.
17
230 000 € 3966 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Kej

58 m2

2. spr.
pogledaj3d
16
280 000 € 3590 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Kej

78 m2

5. spr.
16
399 000 € 3353 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Kej

119 m2

3. spr.
17
230 000 € 4423 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Kej

52 m2

1. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup