imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Surčin

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Surčin

4
102 000 € 1962 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

52 m2

spr.
8
280 000 € 2105 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

133 m2

pr spr.
6
120 000 € 2143 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

56 m2

4. spr.
6
120 000 € 1905 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

63 m2

1. spr.
7
93 500 € 2174 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

43 m2

vpr spr.
8
70 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

35 m2

spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

Baner
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup