imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja - kuća Beograd okolina, Barajevo, Vranić

Detaljna pretraga

1 - 9 od ukupno 9 oglasa - Prodaja - kuća Beograd okolina, Barajevo, Vranić

7
100 000 € 1000 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Vranić

100 m2

pr spr.
0
30 000 € 1000 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Vranić

30 m2

pr spr.
17
138 000 € 767 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Vranić

180 m2

spr.
8
139 000 € 463 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Vranić

300 m2

pr spr.
6
73 000 € 1177 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Vranić

62 m2

pr spr.
17
48 000 € 800 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Vranić

60 m2

pr spr.
13
100 000 € 676 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Vranić

148 m2

pr spr.
16
99 000 € 1980 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Vranić

50 m2

pr spr.
5
220 000 € 2750 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Vranić

80 m2

pr spr.

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup