imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Voždovac, Lekino brdo – trosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 20 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Voždovac, Lekino brdo – trosoban stan

top
11
285 000 € 3353 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

85 m2

3. spr.
8
225 000 € 3750 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

60 m2

vpr spr.
3
182 850 € 3325 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

55 m2

1. spr.
4
458 200 € 3950 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

116 m2

1. spr.
9
199 727 € 3385 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

59 m2

4. spr.
1
240 600 € 4010 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

60 m2

3. spr.
17
330 000 € 6111 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

54 m2

pr spr.
12
183 000 € 3389 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

54 m2

vpr spr.
17
249 000 € 4016 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

62 m2

1. spr.
3
219 900 € 3665 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

60 m2

vpr spr.
1
219 900 € 3665 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

60 m2

vpr spr.
3
185 992 € 3382 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

55 m2

4. spr.
2
168 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

84 m2

pr spr.
2
276 336 € 3589 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

77 m2

3. spr.
4
226 752 € 3194 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

71 m2

1. spr.
pogledaj3d
12
183 000 € 3519 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

52 m2

pr spr.
6
225 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

75 m2

3. spr.
8
150 000 € 3125 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

48 m2

vpr spr.
4
288 587 € 3953 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

73 m2

2. spr.
17
260 000 € 3059 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

85 m2

3. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup