imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Palilula, Bogoslovija – trosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Palilula, Bogoslovija – trosoban stan

9
210 000 € 3088 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Bogoslovija

68 m2

1. spr.
17
199 900 € 2596 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Bogoslovija

77 m2

8. spr.
17
200 000 € 2151 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Bogoslovija

93 m2

1. spr.
13
240 000 € 2637 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Bogoslovija

91 m2

1. spr.
17
270 000 € 2673 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Bogoslovija

101 m2

1. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup