imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja kuća Beograd okolina

Detaljna pretraga

161 - 172 od ukupno 172 oglasa - Prodaja kuća Beograd okolina

Strana 9 od 9
17
250 000 € 656 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Leštane

381 m2

pr spr.
17
150 000 € 417 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Vranić

360 m2

npr spr.
17
155 000 € 1148 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

135 m2

pr spr.
13
200 000 € 571 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Meljak

350 m2

pr spr.
17
240 000 € 1000 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Rajkovac

240 m2

pr spr.
14
230 000 € 484 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Begaljica

475 m2

pr spr.
3
275 000 € 1447 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Nemenikuće

190 m2

pr spr.
7
120 000 € 863 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Barajevo

139 m2

pr spr.
17
180 000 € 545 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Babe

330 m2

pr spr.
17
960 000 € 637 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Sopot

1508 m2

spr.
13
96 300 € 830 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Baćevac

116 m2

spr.
5
220 000 € 2750 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Vranić

80 m2

pr spr.
Strana 9 od 9
Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup