imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd okolina – jednosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja stanova Beograd okolina – jednosoban stan

7
39 999 € 1481 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Leštane

27 m2

pr spr.
7
69 000 € 2226 €/m²
ažuriran
Beograd, Obrenovac, Obrenovac

31 m2

7. spr.
7
54 000 € 1174 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Barajevo

46 m2

3. spr.
3
68 400 € 1800 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Leštane

38 m2

pr spr.
14
38 000 € 1000 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Padinska Skela

38 m2

vpr spr.
1
35 000 € 1061 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Padinska Skela

33 m2

pr spr.

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup