imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja nekretnina Beograd, Čukarica, Čukarička padina

Detaljna pretraga

1 - 10 od ukupno 10 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd, Čukarica, Čukarička padina

6
95 000 € 3065 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarička padina

31 m2

3. spr.
8
129 500 € 3597 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarička padina

36 m2

5. spr.
15
175 000 € 3889 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarička padina

45 m2

3. spr.
8
93 600 € 3600 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarička padina

26 m2

7. spr.
9
158 000 € 2394 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarička padina

66 m2

7. spr.
12
189 000 € 2779 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarička padina

68 m2

6. spr.
13
219 900 € 3141 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarička padina

70 m2

5. spr.
12
78 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarička padina

26 m2

vpr spr.
14
275 000 € 2723 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarička padina

101 m2

6. spr.
9
45 000 € 1071 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarička padina

42 m2

pr spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

Baner
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup