Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 3215 oglasa - Prodaja zemljišta
Stranica 1 od 161
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
3
199 000 €
117 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
1700 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Lokacija: Senj Neodoljiv pogled na more Blizina plaže – 1,2 km Na prodaju je građevinsko zemljište s postoj...
Lokacija: Senj Neodoljiv pogled na more Blizina plaže – 1,...
4
350 000 €
464 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
755 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
ID KOD AGENCIJE: 588 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +385 92 269 6172 Tel: +385 92 269 6172 E-mail: gord...
ID KOD AGENCIJE: 588 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +...
7
990 000 €
153 €/m²
nov
Zagreb, Podsljeme
6478 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRODAJA, ZAGREB, GRAČANI, 6478 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u Gračanima, površi...
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRODAJA, ZAGREB, GRAČANI, 6478 m2 Pr...
4
168 000 €
210 €/m²
nov
Buje, Kaštel
800 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Kaštel okolica U mirnom i uređenom naselju Kaštel, u neposrednoj blizini slovenske granice, prodaje se...
Istra, Kaštel okolica U mirnom i uređenom naselju Kaštel, u...
2
290 000 €
121 €/m²
nov
Bale, Golaš
2400 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, OKOLICA BALA, 2040 M2 Prodaje se lijepo građevinsko zemljište pravilnog oblik...
PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, OKOLICA BALA, 2040 M2 Proda...
5
45 000 €
31 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornja Dubrava
1443 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Zagreb! Gornja Dubrava! Prodaje se atraktivno zemljište površine 1441 m² smješteno uz sami Park prirode Me...
Zagreb! Gornja Dubrava! Prodaje se atraktivno zemljište ...
3
19 900 €
40 €/m²
ažuriran
Erdut, Dalj
502 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Građevinsko zemljište površine 502 m2 smješteno u Dalju predstavlja priliku za one koji traže parcelu na atra...
Građevinsko zemljište površine 502 m2 smješteno u Dalju pre...
14
120 000 €
104 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
1149 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Labin, okolica, prodajemo građevinsko zemljište sa projektom za gradnju dvije kuće za odmor sa bazenima, okruž...
Labin, okolica, prodajemo građevinsko zemljište sa projektom...
1
260 000 €
130 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas
2000 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Građevinsko zemljište na prodaju u Novoj Vasi u Istri, ukupne površine 2.000 m², s atraktivnim pogledom na mor...
Građevinsko zemljište na prodaju u Novoj Vasi u Istri, ukupn...
1
1 040 000 €
173 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas
6002 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Građevinsko zemljište na prodaju u Novoj Vasi u Istri, ukupne površine 2.000 m², s panoramskim pogledom na mor...
8
11 220 €
30 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
374 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Na prodaju je poljoprivredno zemljište na području Šotoventa, otok Krk. Zemljište obuhvaća površinu od 374 m2 ...
Na prodaju je poljoprivredno zemljište na području Šotoventa...
2
165 000 €
191 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsljeme
865 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRODAJA, ZAGREB, GRAČANI, 865 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u Gračanima, površ...
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRODAJA, ZAGREB, GRAČANI, 865 m2 P...
1
495 000 €
214 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
2317 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
PRODAJA, INVESTICIJSKO ZEMLJIŠTE, PREMANTURA, 2317 m2 Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište turističke ...
PRODAJA, INVESTICIJSKO ZEMLJIŠTE, PREMANTURA, 2317 m2 Proda...
17
139 000 €
14 €/m²
ažuriran
Darda, Darda
10006 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se kuća s ribnjakom u Dardi nedaleko od Osijeka. Posjed je površine 10.006 m2 i na njemu se nalazi jez...
Prodaje se kuća s ribnjakom u Dardi nedaleko od Osijeka. Pos...
17
269 000 €
5 €/m²
ažuriran
Darda, Darda
52895 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se kuća s ribnjakom i poljoprivrednim zemljištem u Dardi nedaleko od Osijeka. Posjed se sastoji od 2 č...
Prodaje se kuća s ribnjakom i poljoprivrednim zemljištem u D...
11
59 000 €
80 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
742 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Barban, atraktivno građevinsko zemljište na idealnoj lokaciji za sve koji traže mir, privatnost i konta...
Istra, Barban, atraktivno građevinsko zemljište na idealnoj ...
9
65 000 €
81 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
807 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Barban, građevinsko zemljište na mirnoj i intimnoj lokaciji. U ponudi je građevinsko zemljište površin...
Istra, Barban, građevinsko zemljište na mirnoj i intimnoj lo...
6
88 000 €
110 €/m²
ažuriran
Buje, Kaštel
800 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Smješteno u mirnom naselju Kaštel u blizini Buja i slovenske granice, ovo atraktivno građevinsko zemljište pov...
Smješteno u mirnom naselju Kaštel u blizini Buja i slovenske...
4
450 000 €
369 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
1220 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Građevinsko zemljište na jedinstvenoj lokaciji, svega 1 km od plaže, s pravomoćnom građevinskom dozvolom i got...
Građevinsko zemljište na jedinstvenoj lokaciji, svega 1 km o...
3
105 315 €
105 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
1003 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Građevinsko zemljište površine 1003 m², smješteno svega 2 km od centra Labina. Parcela je ravna, pravilnog ob...
Građevinsko zemljište površine 1003 m², smješteno svega 2 km...
Stranica 1 od 161
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban