Detaljna pretraga
1 - 17 od ukupno 17 oglasa - Prodaja nekretnina Vižinada
17
165 000 €
182 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
906 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Smješteno u samom centru Vižinade, ovo atraktivno građevinsko zemljište nudi izvanredan panoramski pogled na p...
Smješteno u samom centru Vižinade, ovo atraktivno građevinsk...
12
639 000 €
3195 €/m²
ažuriran
Vižinada, Baldaši
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se predivna vila s bazenom u srcu Istre, savršena za obiteljski odmor ili luksuzni bijeg u prirodu. Vi...
Prodaje se predivna vila s bazenom u srcu Istre, savršena za...
8
450 000 €
87 €/m²
ažuriran
Vižinada, Bajkini
5172 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Parcela idealna za izgradnju 3 luksuzne vile ili se moze napraviti plan za vrhunski stambeni projekat koji pov...
Parcela idealna za izgradnju 3 luksuzne vile ili se moze nap...
9
290 000 €
2197 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
132 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom okruženju nedaleko od Vižinade, ova moderna prizemna dvojna vila nudi dvije potpuno neovisn...
Smještena u mirnom okruženju nedaleko od Vižinade, ova moder...
17
649 000 €
2950 €/m²
ažuriran
Vižinada, Baldaši
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KAMENA KUĆA, PRODAJA, BALDAŠI, VIŽINADA, 220 m2 Prodaje se kamena samostojeća kuća stambene površine 220 m2. ...
KAMENA KUĆA, PRODAJA, BALDAŠI, VIŽINADA, 220 m2 Prodaje se ...
13
230 000 €
211 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
1088 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
ID KOD AGENCIJE: 1017-1174...
ID KOD AGENCIJE: 1017-1174...
7
365 000 €
4056 €/m²
ažuriran
Vižinada, Ohnići
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Vižinada U mirnom naselju u okolici Poreča gradi se moderna prizemnica! Na 400m2 zemljišta smjestila ...
Istra, Vižinada U mirnom naselju u okolici Poreča gradi se ...
7
365 000 €
4056 €/m²
ažuriran
Vižinada, Ohnići
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
1
86 000 €
142 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
605 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se gradjevinska parcela od 605m2 sa otvorenim pogledom . Sva infrastruktura . Papiri uredni 1/1 ...
Prodaje se gradjevinska parcela od 605m2 sa otvorenim pogled...
17
380 000 €
1061 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
358 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra – Vizinada, Poreč Na prodaju prostrana kuća ukupne površine 358 m2 s čak 5 stambenih jedinica, smješten...
Istra – Vizinada, Poreč Na prodaju prostrana kuća ukupne po...
17
1 700 000 €
3400 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
500 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivno u agenciji ALPHA LUXE GROUP – Prelijepa rustikalna vila s panoramskim pogledom na istarski krajoli...
Ekskluzivno u agenciji ALPHA LUXE GROUP – Prelijepa rustikal...
11
1 670 000 €
5964 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vižinada je mjesto na brdu s pogledom i vječna inspiracija za slikare i pisce. Mjesto koje istovremeno odiše ...
Vižinada je mjesto na brdu s pogledom i vječna inspiracija ...
12
250 000 €
64 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
3886 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
U slikovitim brežuljcima u blizini Vižinade, okruženo vinogradima i renomiranim vinarijama, prodaje se atrakti...
U slikovitim brežuljcima u blizini Vižinade, okruženo vinogr...
9
330 000 €
1375 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien stavlja u prodaju kamenu kuću u Vižinadi ,mjestu udaljenom 20 km od Poreča.Vižinada je mjest...
Kaiser Immobilien stavlja u prodaju kamenu kuću u Vižinadi ,...
14
830 000 €
9 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
90000 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Kaiser Immobilien stavlja u prodaju veliko imanje sa čak 90 000m2 u komadu. Ovo imanje se nalazi u okolici Viž...
Kaiser Immobilien stavlja u prodaju veliko imanje sa čak 90 ...
10
980 000 €
3920 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 475 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +385 92 269 6172 Tel: +385 92 269 6172 E-mail: gord...
ID KOD AGENCIJE: 475 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +...
6
180 000 €
144 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
1254 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
ID KOD AGENCIJE: 374 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +385 92 269 6172 Tel: +385 92 269 6172 E-mail: gord...
ID KOD AGENCIJE: 374 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +...