Detaljna pretraga
1 - 13 od ukupno 13 oglasa - Prodaja stanova Senj
16
190 000 €
4750 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
PRODAJA STANA – SENJ, TOP LOKACIJA, PANORAMSKI POGLED NA MORE Na prodaju je izuzetno atraktivan 2-sobni stan...
PRODAJA STANA – SENJ, TOP LOKACIJA, PANORAMSKI POGLED NA MOR...
17
235 000 €
4123 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
57 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
SENJ – ŠIROKA KUNTRADA | Moderan stan u prizemlju, 57 m², 2 spavaće sobe + 2 terase | PRILIKA U srcu povijesn...
SENJ – ŠIROKA KUNTRADA | Moderan stan u prizemlju, 57 m², 2 ...
17
180 000 €
4286 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
42 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Prodaje se potpuno adaptiran i luksuzno uređen stan s pogledom na more – Senj Na prodaju je prekrasno uređen ...
Prodaje se potpuno adaptiran i luksuzno uređen stan s pogled...
14
235 000 €
4052 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U samom srcu Senja prodaje se moderno uređen stan ukupne površine 58 m², smješten u prizemlju uredno održavane...
U samom srcu Senja prodaje se moderno uređen stan ukupne pov...
13
190 000 €
4750 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
40 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
1. kat
Na izvanrednoj lokaciji u Senju, svega 80 metara od plaže i 4 minute hoda od centra, prodaje se kvalitetno ada...
Na izvanrednoj lokaciji u Senju, svega 80 metara od plaže i ...
14
120 865 €
1358 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
89 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
SENJ - Trbušnjak - stambena zgrada na 3 etaže, 3 stambene jedinice, etažirani stanovi, prodaje se prvi i drugi...
SENJ - Trbušnjak - stambena zgrada na 3 etaže, 3 stambene je...
17
180 000 €
2857 €/m²
ažuriran
Senj, Sveti Juraj
63 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PLANIKOVAC ( Senj - Sveti Juraj ) - apartman/stan površine 63,00 m2 u prizemlju apartmanske zgrade, sastoji se...
PLANIKOVAC ( Senj - Sveti Juraj ) - apartman/stan površine 6...
11
100 000 €
2381 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
42 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
SENJ - centar - dvosoban stan 42,54 m2, na III.katu starije zgrade u centru grada Senja, sastoji se od dvije s...
SENJ - centar - dvosoban stan 42,54 m2, na III.katu starije ...
15
167 000 €
2831 €/m²
ažuriran
Senj, Stinica
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
NOVO U PONUDI!! Prodaje se apartman veličine 59,75m2 u mjestu Stinica sa prekrasnim pogledom na more. Sastoji...
NOVO U PONUDI!! Prodaje se apartman veličine 59,75m2 u mjes...
10
195 000 €
4875 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
ID KOD AGENCIJE: 7259 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel: 051 328 231 E-mail: info@royal-nek...
ID KOD AGENCIJE: 7259 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 9...
15
250 000 €
3125 €/m²
ažuriran
Senj, Bunica-Biličevica
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U malom primorskom mjestu blizu grada Senja, Bunici prodajemo stan na zadnjoj etaži kuće. Stambena površina st...
U malom primorskom mjestu blizu grada Senja, Bunici prodajem...
9
260 000 €
2476 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
105 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se stan u Senju, na prvom katu kuće smještene u drugom redu do mora. Stan je veličine 105 m2, a sastoj...
Prodaje se stan u Senju, na prvom katu kuće smještene u drug...
17
195 000 €
4875 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
U gradu pod Nehajem prodajemo novoadaptirani stan na trećem katu stambene zgrade. Ukupne je površine 40 m2, a ...
U gradu pod Nehajem prodajemo novoadaptirani stan na trećem ...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban