imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Pazin

Detaljna pretraga

1 - 13 od ukupno 13 oglasa - Prodaja nekretnina Pazin

17
295 000 € 1261 €/m²
ažuriran
Pazin, Stari Pazin

234 m2

kat
11
155 625 € 623 €/m²
ažuriran
Pazin, Stari Pazin

250 m2

kat
15
700 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Pazin,

280 m2

kat
17
230 000 € 2091 €/m²
ažuriran
Pazin, Stari Pazin

110 m2

kat
17
1 400 000 € 4000 €/m²
ažuriran
Pazin, Stari Pazin

350 m2

kat
5
154 000 € 49 €/m²
ažuriran
Pazin, Stari Pazin

3153 m2

kat
5
67 500 € 65 €/m²
ažuriran
Pazin, Stari Pazin

1046 m2

kat
4
279 000 € 40 €/m²
ažuriran
Pazin, Stari Pazin

6959 m2

kat
17
457 000 € 1609 €/m²
ažuriran
Pazin, Stari Pazin

284 m2

kat
12
230 000 € 2091 €/m²
ažuriran
Pazin, Kaštel

110 m2

kat
17
275 000 € 1322 €/m²
ažuriran
Pazin, Štranjga

208 m2

kat
17
1 850 000 € 44 €/m²
ažuriran
Pazin, Kaštel

42000 m2

kat
5
410 000 € 45 €/m²
ažuriran
Pazin, Stari Pazin

9100 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup