imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova – jednosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 189 oglasa - Prodaja stanova – jednosoban stan

Stranica 1 od 10
8
207 000 € 5308 €/m²
nov
Zagreb, Trešnjevka - jug

39 m2

4. kat
7
190 000 € 5278 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica

36 m2

1. kat
1
53 000 € 3313 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

16 m2

kat
2
48 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

16 m2

2. kat
12
330 000 € 5690 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić

58 m2

kat
6
185 000 € 4205 €/m²
ažuriran
Labin, Rabac

44 m2

kat
3
110 000 € 3333 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornja Dubrava

33 m2

3. kat
14
191 000 € 4897 €/m²
ažuriran
Pula, Nova Veruda

39 m2

1. kat
12
120 000 € 3871 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornja Dubrava

31 m2

3. kat
7
161 000 € 2776 €/m²
ažuriran
Pula, Pula

58 m2

3. kat
4
165 130 € 3116 €/m²
ažuriran
Pula, Pula

53 m2

kat
5
159 000 € 3313 €/m²
ažuriran
Pula, Pula

48 m2

2. kat
5
159 000 € 3313 €/m²
ažuriran
Pula, Pula

48 m2

2. kat
4
159 000 € 3118 €/m²
ažuriran
Pula, Pula

51 m2

kat
1
109 000 € 3759 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak

29 m2

kat
8
200 000 € 4762 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

42 m2

kat
8
166 000 € 6148 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

27 m2

kat
9
98 000 € 5158 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec

19 m2

kat
10
275 800 € 3940 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč

70 m2

kat
13
135 000 € 3553 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

38 m2

2. kat
Stranica 1 od 10
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup