imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja kuća Darda, Uglješ

Detaljna pretraga

1 - 1 od ukupno 1 oglasa - Prodaja kuća Darda, Uglješ

17
269 999 € 436 €/m²
ažuriran
Darda, Uglješ

619 m2

kat

Tip ponude

Lokacija

Mjesto

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup