Detaljna pretraga
1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja nekretnina Brinje
13
300 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Brinje, Prokike
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NOVO U PONUDI!! starinska obiteljska kuća, prizemnica s okućnicom. Kuća građena prije 1968. godine te je potr...
NOVO U PONUDI!! starinska obiteljska kuća, prizemnica s oku...
17
60 000 €
750 €/m²
ažuriran
Brinje, Vodoteč
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
VODOTEČ ( Brinje ) - samostojeća kuća prizemnica 78 m2, građena na starim temeljima, podru, 12x6m, jedna etaža...
VODOTEČ ( Brinje ) - samostojeća kuća prizemnica 78 m2, građ...
12
95 000 €
1188 €/m²
ažuriran
Brinje, Prokike
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PROKIKE ( Brinje) - Županjdol - obiteljska kuća prizemnica 80 m2, novogradnja, sastoji se od ulaza zimski vrt,...
PROKIKE ( Brinje) - Županjdol - obiteljska kuća prizemnica 8...
17
275 000 €
786 €/m²
ažuriran
Brinje, Brinje
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
BRINJE - Draženovići - obiteljska kuća katnica površine 97 m2 po etaži, sastoji se od podruma, prizemlja, kat ...
BRINJE - Draženovići - obiteljska kuća katnica površine 97 m...
12
90 000 €
450 €/m²
ažuriran
Brinje, Rapain Klanac
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
OTOČAC - Rapain dol - Obiteljsko gospodarstvo koje čini kuća iz obnove prizemnica 45 m2, sastoji se od ulaza, ...
OTOČAC - Rapain dol - Obiteljsko gospodarstvo koje čini kuća...
17
55 000 €
550 €/m²
ažuriran
Brinje, Brinje
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo seosko imanje u malom ličkom mjestu Brinje koje se sastoji od dvije ucrtane kuće, jedna od tih je ko...
Prodajemo seosko imanje u malom ličkom mjestu Brinje koje se...