Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 178 oglasa - Prodaja - kuća Zrenjanin
Strana 1 od 9
Nazad
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Napred
17
295 000 €
776 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
380 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Porodična salonska kuća površine 380m2 smeštena na parceli od 821 m2 sa ukrasnim vrtom u čijem se sastavu nala...
Porodična salonska kuća površine 380m2 smeštena na parceli o...
14
100 000 €
435 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Duvanika
230 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Duvanika - Spratna kuća sa dva ulaza površina 230m2 na placu površine 3,2 ara. Kuća se sastoji od dve stambene...
Duvanika - Spratna kuća sa dva ulaza površina 230m2 na placu...
15
139 000 €
579 €/m²
nov
Zrenjanin, Putnikovo
240 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća na prodaju Putnikovo Podno grejanje, Alu stolarija, Velux prozori Tipska kuća u nizu u naselju Putn...
Kuća na prodaju Putnikovo Podno grejanje, Alu stolarija, ...
11
220 000 €
1100 €/m²
nov
Zrenjanin, Bagljaš
200 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća na prodaju Bagljaš Garaža, Terasa, Ostava – CG, Gas, Mahagoni, Bukovina Objekat se nalazi na parcel...
Kuća na prodaju Bagljaš Garaža, Terasa, Ostava – CG, Gas,...
11
85 000 €
317 €/m²
nov
Zrenjanin, Zeleno polje
268 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Zeleno Polje - Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlj...
Zeleno Polje - Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sas...
10
85 000 €
1 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Zeleno polje
85000 m2
KUĆA
KUĆA
1. spr.
Kuća na Zelenom Polju, zidana od čvrsto materijala. Sastoji se iz 2 etaže; u prizemlju se nalazi hodnik, 2 već...
Kuća na Zelenom Polju, zidana od čvrsto materijala. Sastoji ...
10
85 000 €
594 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Zeleno polje
143 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Zeleno Polje - trosobna prizemna kuća površine 143m2 na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struj...
Zeleno Polje - trosobna prizemna kuća površine 143m2 na plac...
9
140 000 €
1069 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Mala Amerika
131 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Mala Amerika - dvosobna salonska kuća površine 131m2 sa suvim ulazom + dvosoban stan + velika radionica i osta...
Mala Amerika - dvosobna salonska kuća površine 131m2 sa suvi...
0
115 000 €
575 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Gradnulica
200 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Gradnulica - petosobna kuća površine 200m2 + podrum na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Centralno greja...
Gradnulica - petosobna kuća površine 200m2 + podrum na placu...
14
43 000 €
426 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Mužlja
101 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Mužlja - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 101m2 + garsonjera na parceli površine 3 ara sa garažom....
Mužlja - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 101m2 ...
17
28 000 €
467 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Mužlja
60 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Na prodaju porodična kuća površine 60 m2 na placu od 2.15 ari. sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, odvojen...
Na prodaju porodična kuća površine 60 m2 na placu od 2.15 ar...
16
100 000 €
435 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Duvanika
230 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Spratna Kuća Duvanika 3 ara plac, pomoćni objekti, Trofazna struja, Gas Spratna kuća u naselju Duvanika ...
Spratna Kuća Duvanika 3 ara plac, pomoćni objekti, Trofaz...
15
105 000 €
820 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Mužlja
128 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Mužlja - novoizgrađena petosobna kuća površine 128m2 (uknjiženo samo prizemlje) na placu površine 8 ara sa kol...
Mužlja - novoizgrađena petosobna kuća površine 128m2 (uknjiž...
16
65 000 €
489 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Duvanika
133 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća sa 2 stana Duvanika 17m ulična širina, ukupna površina parcele 10.5 ari Objekat se nalazi na ulično...
Kuća sa 2 stana Duvanika 17m ulična širina, ukupna površi...
14
43 000 €
500 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Duvanika
86 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Troiposobna Kuća Duvanika 3 ara plac, Trofazna struja, Gas Objekat se nalazi na uličnom delu parcele koj...
Troiposobna Kuća Duvanika 3 ara plac, Trofazna struja, Ga...
17
65 000 €
464 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Mužlja
140 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Prizemna kuća površine 140 m2 na placu od 11.58 a u naseljenom mestu Mužlja. Sastoji se od hodnika, dnvenog bo...
Prizemna kuća površine 140 m2 na placu od 11.58 a u naseljen...
8
150 000 €
1351 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lesnina
111 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Lesnina – četvorosobna prizemna kuća površine 111m2 + neuknjižena garsonjera u dvorištu, na placu ukupne površ...
Lesnina – četvorosobna prizemna kuća površine 111m2 + neuknj...
17
95 000 €
500 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
190 m2
KUĆA
KUĆA
1. spr.
Spratna salonska kuća u naselju Bagljaš površine 190 m2 na placu od 4,69 a. Nalazi se na uličnom delu parcele ...
Spratna salonska kuća u naselju Bagljaš površine 190 m2 na p...
17
150 000 €
1351 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lesnina
111 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji u nasleju Lesnina. Kuća je površine 111 m2 na placu od 2.96 ari...
Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji u nasleju Les...
10
45 500 €
632 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
72 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Bagljaš - trosobna kuća od mešovitog materijala površine 72m2 + garaža, nalazi se na zajedničkoj parceli sa jo...
Bagljaš - trosobna kuća od mešovitog materijala površine 72m...
Strana 1 od 9
Nazad
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Reon
4. Juli