Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 106 oglasa - Prodaja nekretnina Zrenjanin, Centar
Strana 2 od 6
Nazad
1
2
3
4
5
6
Napred
7
85 000 €
1012 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
84 m2
LOKAL
LOKAL
pr spr.
Na prodaju lokal u širem centru Zrenjanina površine 84 m2. Sastoji se od pred ulaza koji je natkriven nadstreš...
Na prodaju lokal u širem centru Zrenjanina površine 84 m2. S...
3
45 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
15 m2
LOKAL
LOKAL
pr spr.
Na prodaju lokal u širem centru Zrenjanina površine 16 m2 - 2 m2. Sastoji se od čeonog dela sa rešetkama na ul...
Na prodaju lokal u širem centru Zrenjanina površine 16 m2 - ...
11
150 000 €
498 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
301 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Salonska Kuća i Stan Centar Troiposoban i trosoban stan, Trofazna struja, Gas, CG, Održavano Objekat sa troi...
Salonska Kuća i Stan Centar Troiposoban i trosoban stan, Tr...
6
150 000 €
698 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
215 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Na prodaju kuća za rušenje u prvoj zoni grada površine 215 m2 + pomoćnih objekata 91 m2 na placu od 10.98 ari....
Na prodaju kuća za rušenje u prvoj zoni grada površine 215 m...
2
45 500 €
2275 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
20 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
spr.
Na prodaju poslovni prostor u centru Zrenjanina, na samom magistralnom putu BG-NS sa razrađenim poslovanjem - ...
Na prodaju poslovni prostor u centru Zrenjanina, na samom ma...
17
219 000 €
1063 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
206 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Na prodaju salonska kuća površine 110 m2 stambenog prostora i 96 m2 pomoćnih prostorija koji mogu biti pretvor...
Na prodaju salonska kuća površine 110 m2 stambenog prostora ...
2
19 000 €
1000 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
19 m2
LOKAL
LOKAL
pr spr.
Lokal u centru Zrenjanina, pasaž između ulica Kralja A. Karađorđevića i Gimnazijske. Grejanje je na struju, po...
Lokal u centru Zrenjanina, pasaž između ulica Kralja A. Kara...
7
45 000 €
1957 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
23 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
3. spr.
Na prodaju dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkr...
Na prodaju dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2u donjoj et...
11
685 000 €
1000 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
685 m2
POSLOVNI OBJEKAT
POSLOVNI OBJEKAT
spr.
Centar - Stambeno-poslovna zgrada porvršine 684,88m2. Sastoji se iz dve etaže; U prvoj etaži se nalazi stamben...
Centar - Stambeno-poslovna zgrada porvršine 684,88m2. Sastoj...
17
160 000 €
339 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
472 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Dve kuće na placu od 1339m2 čija je širina fronta oko 20m, MZ Žarko Zrenjanin. Prva kuća je prizemna, površine...
Dve kuće na placu od 1339m2 čija je širina fronta oko 20m, M...
7
19 000 €
311 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
61 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
spr.
Centar - dvorišni dvosoban stan površine 61m2. Monofazna struja, uknjižen 1/1. Nije moguća kupovina putem stam...
Centar - dvorišni dvosoban stan površine 61m2. Monofazna str...
10
40 000 €
615 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
65 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
pr spr.
Trosoban dvorišni stan u Centru Zrenjanina, sastoji se iz hodnika, kupatilo, kuhinja sa dnevnim boravkom, dega...
Trosoban dvorišni stan u Centru Zrenjanina, sastoji se iz ho...
17
150 000 €
2083 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
72 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
2. spr.
Prodaje se trosoban stan površine 72 m2 na II spratu u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ho...
Prodaje se trosoban stan površine 72 m2 na II spratu u novoj...
10
85 000 €
885 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
96 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
spr.
Centar - trosoban dvorišni stan u blizini glavne pijace površine 96m2. Mešovita gradnja, renoviran. Novo kupat...
Centar - trosoban dvorišni stan u blizini glavne pijace povr...
11
20 000 €
230 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
87 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
spr.
Centar - trosoban dvorišni stan od mešovitog materijala površine 87m2 u širem centru grada, u uličnom delu. Tr...
Centar - trosoban dvorišni stan od mešovitog materijala povr...
17
90 000 €
1184 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
76 m2
APARTMAN
APARTMAN
spr.
Centar - Četiri zasebna apartmana ukupne površine 76m2 + vešeraj i podrumski prostor u strogom centru. Sve se ...
Centar - Četiri zasebna apartmana ukupne površine 76m2 + veš...
14
70 000 €
636 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
110 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Gradska kuca u centru, 3.0, 110m2 sa garazom, bez placa, voda, struja, kanalizacija. Grejanje etazno na plin....
Gradska kuca u centru, 3.0, 110m2 sa garazom, bez placa, vo...
17
129 000 €
832 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
155 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća Brankovan Centar RENOVIRANO, 4 etaže, PVC, CG, Demit, Garaža RENOVIRANA kuća na Brankovanu sa prelepim ...
Kuća Brankovan Centar RENOVIRANO, 4 etaže, PVC, CG, Demit, ...
16
633 000 €
452 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
1400 m2
UGOSTITELJSKI OBJEKAT
UGOSTITELJSKI OBJEKAT
spr.
Centar - ukupna površina stambenih objekata oko 1400m2 od kojih su dva glavna objekta u tri etaže površina 621...
Centar - ukupna površina stambenih objekata oko 1400m2 od ko...
12
65 000 €
1016 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
64 m2
UGOSTITELJSKI OBJEKAT
UGOSTITELJSKI OBJEKAT
spr.
Caffe Papagaj Lokal, ugostiteljski objekat, Kafe, Poslovni prostor Caffe Papagaj na Magistrali, Bulevar Milu...
Caffe Papagaj Lokal, ugostiteljski objekat, Kafe, Poslovni ...
Strana 2 od 6
Nazad
1
2
3
4
5
6
Reon
4. Juli