Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
Detaljna pretraga
1 - 10 od ukupno 10 oglasa - Prodaja kuća Sombor, Goge
8
87 000 €
702 €/m²
ažuriran
Sombor, Goge
124 m2
KUĆA
KUĆA
1. spr.
KUĆA SA POTENCIJALOM. U lepom delu Sombora, u naselju Goge, prodaje se spratna kuća od 124m2 na parceli od 450...
KUĆA SA POTENCIJALOM. U lepom delu Sombora, u naselju Goge, ...
11
38 200 €
546 €/m²
ažuriran
Sombor, Goge
70 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
MALA KUĆA. Blizu Vidovđanske ulice se prodaje kuća od 70m2 sa pomoćnim objektima od 19m2 na parceli od 278m2. ...
MALA KUĆA. Blizu Vidovđanske ulice se prodaje kuća od 70m2 s...
3
33 000 €
311 €/m²
ažuriran
Sombor, Goge
106 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
CENTRALA. VIŠENAMENSKI OBJEKAT! Centrala, na glavnom putu prema Apatinu, prodaje se objekat veličine 106 m2 na...
CENTRALA. VIŠENAMENSKI OBJEKAT! Centrala, na glavnom putu pr...
12
82 400 €
692 €/m²
ažuriran
Sombor, Goge
119 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
KUĆA! ČVRST MATERIJAL!. KUĆA! Kod Somboleda, 119M2, na placu od 828m2,sa 274m2 pomoćnih objekata, KOMPLETNO OD...
KUĆA! ČVRST MATERIJAL!. KUĆA! Kod Somboleda, 119M2, na placu...
17
80 000 €
734 €/m²
ažuriran
Sombor, Goge
109 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
SPRATNA KUĆA SA VIDEO NADZOROM U GOGAMA!!. KUĆA! Prodaje se spratna kuća 109m2 na placu od 4,5 ara pogodna za...
SPRATNA KUĆA SA VIDEO NADZOROM U GOGAMA!!. KUĆA! Prodaje se ...
17
200 000 €
1418 €/m²
ažuriran
Sombor, Goge
141 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
MODERNA PORODIČNA KUĆA!!!. Struktura 5.0, U mirnom delu Sombora, u naselju Goge, nalazi se prostrana porodična...
MODERNA PORODIČNA KUĆA!!!. Struktura 5.0, U mirnom delu Somb...
9
82 400 €
506 €/m²
ažuriran
Sombor, Goge
163 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
KUĆA - NOVOGRADNJA. KUĆA - NOVA, MODERNA ! Blizu Subotičkog puta, 163m2, plac 817m2, građena od čvrstog materi...
KUĆA - NOVOGRADNJA. KUĆA - NOVA, MODERNA ! Blizu Subotičkog ...
8
43 500 €
806 €/m²
ažuriran
Sombor, Goge
54 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
KUĆA SA SVETLIM SOBAMA. STOPIRANA PRODAJA! Prodaje se kuća od 54m2 na parceli od 588m2. Proces legalizecije j...
KUĆA SA SVETLIM SOBAMA. STOPIRANA PRODAJA! Prodaje se kuća ...
17
145 000 €
912 €/m²
ažuriran
Sombor, Goge
159 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
NOVA KUĆA, IDEALNA ZA PORODICU!!!. U lepo uređenom delu grada se prodaje nova kuća od 159m2 na placu od 7,5 ar...
NOVA KUĆA, IDEALNA ZA PORODICU!!!. U lepo uređenom delu grad...
15
123 600 €
1389 €/m²
ažuriran
Sombor, Goge
89 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
POGODNA ZA DVE PORODICE. KUĆA! na placu od 695m2,nalaze se dve kuce,do ulice prizemna kuća,kompletno uredjena ...
POGODNA ZA DVE PORODICE. KUĆA! na placu od 695m2,nalaze se d...