imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja kuća Novi Sad

Detaljna pretraga

1 - 3 od ukupno 3 oglasa - Prodaja kuća Novi Sad

5
70 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Sremska Kamenica

35 m2

spr.
17
355 000 € 1268 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Sajlovo

280 m2

spr.
9
76 000 € 1118 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Petrovaradin

68 m2

spr.

Baner
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup