imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja zemljišta Beograd

Detaljna pretraga

21 - 40 od ukupno 154 oglasa - Prodaja zemljišta Beograd

Strana 2 od 8
3
580 000 € 150 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Rupčine

3854 m2

pr spr.
1
166 320 € 60 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

2772 m2

pr spr.
1
1 690 000 € 2428 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Krnjača

696 m2

spr.
4
399 000 € 55 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Makiš

7200 m2

pr spr.
10
184 000 € 131 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Višnjica

1400 m2

pr spr.
3
522 000 € 90 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

5800 m2

pr spr.
0
41 000 € 50 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mali Mokri Lug

820 m2

spr.
3
6 000 € 12 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

487 m2

pr spr.
1
150 000 € 248 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

606 m2

pr spr.
10
65 000 € 102 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

635 m2

spr.
2
300 000 € 60 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Batajnički drum

5019 m2

spr.
6
70 000 € 127 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Miljakovac 3

550 m2

spr.
1
182 000 € 46 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Makiš

4000 m2

pr spr.
6
200 000 € 30 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Sremčica

6653 m2

pr spr.
3
600 000 € 146 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

4100 m2

pr spr.
1
200 000 € 4348 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Rušanj

46 m2

pr spr.
2
790 000 € 43 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Radiofar

18371 m2

spr.
4
122 000 € 10 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

12111 m2

pr spr.
1
100 000 € 192 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

522 m2

spr.
7
103 500 € 66 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

1577 m2

spr.
Strana 2 od 8
Baner
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup