Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 6
14
150 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Rijeka, Banderovo
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Banderovo-stan na odličnoj lokaciji za investiciju od 50 m2, 2SKL za adaptaciju Sastoji se od ulazne natkrive...
Banderovo-stan na odličnoj lokaciji za investiciju od 50 m2,...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
7
330 000 €
2129 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav
155 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
Agencija Kaiser Immobilien predstavlja dvoetažni stan smješten u centru Kastva sa osiguranim parkingom. Stan ...
Agencija Kaiser Immobilien predstavlja dvoetažni stan smješ...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
3
830 000 €
4970 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
167 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
1. kat
Agencija Kaiser Immobilien predstavlja stan na atraktivnoj lokaciji u izgradnji s na otoku Krku. Stan se ras...
Agencija Kaiser Immobilien predstavlja stan na atraktivnoj l...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
17
520 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Rijeka, Costabella
156 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
Kaiser Immobilien ekskluzivno predstavlja prostani stan na atraktivnoj lokaciji blizu mora, stambene površine ...
Kaiser Immobilien ekskluzivno predstavlja prostani stan na a...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
7
950 000 €
2405 €/m²
ažuriran
Kaštela, Kaštel Štafilić
395 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vila na prodaju – Kaštel Štafilić, izvrsna lokacija blizu mora Na atraktivnoj lokaciji u Kaštel Štafilić, u n...
Vila na prodaju – Kaštel Štafilić, izvrsna lokacija blizu mo...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
17
530 000 €
3464 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
153 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Okolica Vodnjana na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom dijelu. Stambenog prostora 153m2 lijepo ra...
Okolica Vodnjana na prodaju je samostojeća kuća smještena u...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena: