Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 11
5
175 000 €
2397 €/m²
ažuriran
Bakar, Hreljin
73 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Stan se nalazi u novogradnji na Hreljinu, u mirnom naselju s izvrsnom prometnom povezanošću i blizinom svih po...
Stan se nalazi u novogradnji na Hreljinu, u mirnom naselju s...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
10
269 000 €
4638 €/m²
ažuriran
Kostrena, Kostrena
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Stan u novogradnji s okućnicom i parkingom – Kostrena, 58,65 m² U ponudi je moderan stan smješten u novogradn...
Stan u novogradnji s okućnicom i parkingom – Kostrena, 58,65...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
7
170 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Marina, Marina
51 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodaje se u novogradnji jednosoban i prostran stan površine 51,04 m², smješten u kvalitetnoj novogradnji, sve...
Prodaje se u novogradnji jednosoban i prostran stan površine...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
9
187 000 €
3528 €/m²
ažuriran
Pula, Kaštanjer
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Istra, Pula Smješten nekoliko minuta pješke od centra grada Pule, ovaj stan pruža savršenu ravnotežu između ...
Istra, Pula Smješten nekoliko minuta pješke od centra grad...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
11
290 000 €
6744 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Istra, Rovinj, Smješten u samom srcu Rovinja, ovaj stan pruža nevjerojatnu priliku za život u jednom od najša...
Istra, Rovinj, Smješten u samom srcu Rovinja, ovaj stan pru...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
16
250 000 €
3165 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
79 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Smješten u mirnom naselju Savudrija, u okolici Umaga, ovaj prostrani stan od 79 m2 pruža savršenu ravnotežu iz...
Smješten u mirnom naselju Savudrija, u okolici Umaga, ovaj p...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
9
196 000 €
4170 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Na dobroj lokaciji u Umagu, 400m od mora, a samo 50-tak metara više od centra grada, u prodaji je apartman u p...
Na dobroj lokaciji u Umagu, 400m od mora, a samo 50-tak meta...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
11
335 812 €
6336 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Istra, Umag! Smješten na odličnoj i traženoj lokaciji na samo par koraka od mora i prekrasnih plaža i centra ...
Istra, Umag! Smješten na odličnoj i traženoj lokaciji na sa...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
11
464 062 €
6926 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
67 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
17
620 150 €
4922 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
126 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Samo nekoliko koraka od mora i prekrasnih plaža, ovaj luksuzni stan na drugom katu nudi savršen spoj modernog ...
Samo nekoliko koraka od mora i prekrasnih plaža, ovaj luksuz...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
7
169 344 €
3257 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
52 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Na prodaju je ovaj elegantan stan visokokvalitetne izgradnje na 1. katu zgrade u Žminju, smještenom na svega n...
Na prodaju je ovaj elegantan stan visokokvalitetne izgradnje...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena: