Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 7
12
303 000 €
5827 €/m²
ažuriran
Kastav, Rubeši
52 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodaje se moderan, potpuno namješten stan u Kastvu – 78,63 m² Na prodaju je moderan i potpuno namješten stan...
Prodaje se moderan, potpuno namješten stan u Kastvu – 78,63 ...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
10
269 000 €
4638 €/m²
ažuriran
Kostrena, Kostrena
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Stan u novogradnji s okućnicom i parkingom – Kostrena, 58,65 m² U ponudi je moderan stan smješten u novogradn...
Stan u novogradnji s okućnicom i parkingom – Kostrena, 58,65...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
7
170 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Marina, Marina
51 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodaje se u novogradnji jednosoban i prostran stan površine 51,04 m², smješten u kvalitetnoj novogradnji, sve...
Prodaje se u novogradnji jednosoban i prostran stan površine...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
11
290 000 €
6744 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Istra, Rovinj, Smješten u samom srcu Rovinja, ovaj stan pruža nevjerojatnu priliku za život u jednom od najša...
Istra, Rovinj, Smješten u samom srcu Rovinja, ovaj stan pru...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
16
250 000 €
3165 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
79 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Smješten u mirnom naselju Savudrija, u okolici Umaga, ovaj prostrani stan od 79 m2 pruža savršenu ravnotežu iz...
Smješten u mirnom naselju Savudrija, u okolici Umaga, ovaj p...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
9
196 000 €
4170 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Na dobroj lokaciji u Umagu, 400m od mora, a samo 50-tak metara više od centra grada, u prodaji je apartman u p...
Na dobroj lokaciji u Umagu, 400m od mora, a samo 50-tak meta...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
11
335 812 €
6336 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Istra, Umag! Smješten na odličnoj i traženoj lokaciji na samo par koraka od mora i prekrasnih plaža i centra ...
Istra, Umag! Smješten na odličnoj i traženoj lokaciji na sa...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena: