Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 11
10
169 000 €
3314 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
51 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Novalja, apartman na zadnjoj etaži urbane vile iz 2008. godine sa pogledom na more. Na svega par minuta hoda d...
Novalja, apartman na zadnjoj etaži urbane vile iz 2008. godi...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
17
210 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodaje se prostrani 2-sobni stan površine 56,04 m², nalazi se na drugom katu novogradnje iz 2024. godine u gr...
Prodaje se prostrani 2-sobni stan površine 56,04 m², nalazi ...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
14
270 000 €
4091 €/m²
ažuriran
Opatija, Poljane
66 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj predivan dvoetažni stan smješten je u mirnom naselju Poljane, samo tri kilometara od mora, idealno je rje...
Ovaj predivan dvoetažni stan smješten je u mirnom naselju Po...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
12
258 000 €
5160 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kantrida
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Kantrida, stan na traženoj lokaciji, jednosoban s dnevnim boravkom, parking, dvorište, lijepo uređen u blizini...
Kantrida, stan na traženoj lokaciji, jednosoban s dnevnim bo...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
10
157 000 €
2754 €/m²
ažuriran
Rijeka, Krnjevo
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji na Krnjevu, idealan za stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi ...
Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji na Krnjevu, idealan ...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
8
145 000 €
3021 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Posredujemo u prodaji stana na Srdočima, površine 39m2. Uređen i namješten stan, 1S+DB. Svijetao i sunčan, juž...
Posredujemo u prodaji stana na Srdočima, površine 39m2. Uređ...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
1
160 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Svega 800 m od stare jezgre grada Trogira a u blizini osnovne škole trgovina , pošte dajemo na prodaju stan na...
Svega 800 m od stare jezgre grada Trogira a u blizini osnovn...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
8
109 000 €
2535 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Posredujemo u prodaji stana (apartmana) sa terasom i vanjskim parkirnim mjestom. Stan se nalazi u kući sa ukup...
Posredujemo u prodaji stana (apartmana) sa terasom i vanjski...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
17
279 000 €
4574 €/m²
ažuriran
Zadar, Kožino
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
NOVO NA TRŽIŠTU! Na prodaju je jednosobni apartman s predivnim pogledom na more, smješten u mirnom mjestu Kož...
NOVO NA TRŽIŠTU! Na prodaju je jednosobni apartman s prediv...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
10
170 000 €
2429 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
70 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se uređeni trosoban stan tlocrtne površine 70m2 na drugom katu. Stan se nalazi u potkrovlju održavane ...
Prodaje se uređeni trosoban stan tlocrtne površine 70m2 na d...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
12
65 000 €
154 €/m²
ažuriran
Senj, Krivi Put
421 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Građevinsko zemljište površine 421 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom za kuću sa bazenom koja bi se sasto...
Građevinsko zemljište površine 421 m2 sa pravomoćnom građevi...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena: