Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 8
17
210 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodaje se prostrani 2-sobni stan površine 56,04 m², nalazi se na drugom katu novogradnje iz 2024. godine u gr...
Prodaje se prostrani 2-sobni stan površine 56,04 m², nalazi ...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
14
270 000 €
4091 €/m²
ažuriran
Opatija, Poljane
66 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj predivan dvoetažni stan smješten je u mirnom naselju Poljane, samo tri kilometara od mora, idealno je rje...
Ovaj predivan dvoetažni stan smješten je u mirnom naselju Po...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
10
124 000 €
2696 €/m²
ažuriran
Rijeka, Banderovo
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
RIJEKA, BANDEROVO - Stan 2SKL,46m2 Prodajemo stan površine 46 m2,dvosoban klasičan, u prizemlju, renoviran. O...
RIJEKA, BANDEROVO - Stan 2SKL,46m2 Prodajemo stan površine ...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
12
258 000 €
5160 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kantrida
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Kantrida, stan na traženoj lokaciji, jednosoban s dnevnim boravkom, parking, dvorište, lijepo uređen u blizini...
Kantrida, stan na traženoj lokaciji, jednosoban s dnevnim bo...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
10
157 000 €
2754 €/m²
ažuriran
Rijeka, Krnjevo
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji na Krnjevu, idealan za stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi ...
Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji na Krnjevu, idealan ...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
8
145 000 €
3021 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Posredujemo u prodaji stana na Srdočima, površine 39m2. Uređen i namješten stan, 1S+DB. Svijetao i sunčan, juž...
Posredujemo u prodaji stana na Srdočima, površine 39m2. Uređ...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
8
109 000 €
2535 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Posredujemo u prodaji stana (apartmana) sa terasom i vanjskim parkirnim mjestom. Stan se nalazi u kući sa ukup...
Posredujemo u prodaji stana (apartmana) sa terasom i vanjski...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
10
170 000 €
2429 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
70 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se uređeni trosoban stan tlocrtne površine 70m2 na drugom katu. Stan se nalazi u potkrovlju održavane ...
Prodaje se uređeni trosoban stan tlocrtne površine 70m2 na d...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena: