149 000 €
3239 €/m²
ažuriran
Novi Vinodolski, Novi Vinodolski
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
NOVI VINODOLSKI - Apartman 1S+DB, blizu mora i plaža
Posredujemo u prodaji stana površine 46m2. Stan je južne...
NOVI VINODOLSKI - Apartman 1S+DB, blizu mora i plaža
Posred...