Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 9
17
165 000 €
3667 €/m²
ažuriran
Baška, Baška
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
U jednom od najatraktivnijih turističkih odredišta na otoku Krku prodajemo kompletno uređen i opremljen, apar...
U jednom od najatraktivnijih turističkih odredišta na otoku ...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
17
164 500 €
3500 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Prodaje se stan praktičnog rasporeda na 3. katu zgrade smještene približno desetak minuta laganog hoda do mora...
Prodaje se stan praktičnog rasporeda na 3. katu zgrade smješ...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
9
208 000 €
2930 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
71 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prilika, prodaje se stan koji ima dva odvojena apartmana : 1. Studio apartman 18 m2 ( kupaona + 1S ), 2. Apa...
Prilika, prodaje se stan koji ima dva odvojena apartmana : ...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
14
385 000 €
6525 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Grad Krk - na prodaju luksuzan i moderan apartman na ekskluzivnoj lokaciji, udaljen svega 600 m od mora i svih...
Grad Krk - na prodaju luksuzan i moderan apartman na ekskluz...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
6
145 000 €
4265 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
34 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Malinska, prodaja apartmana u prizemlju zgrade koja je izgrađena 2018. godine i ima ukupno 7 stambenih jedinic...
Malinska, prodaja apartmana u prizemlju zgrade koja je izgra...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
12
330 000 €
6111 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Opatija centar - u strogom centru Opatije, blizini svih bitnih sadržaja, stan površine 54 m2, 2S+DB 1.kat, koj...
Opatija centar - u strogom centru Opatije, blizini svih bitn...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
17
264 868 €
4647 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
ZGRADA B, STAN B207, NOVOGRADNJA, PRODAJA, POREČ, 57,58 m2, 2S Provjerite dostupnost stanova na linku https:/...
ZGRADA B, STAN B207, NOVOGRADNJA, PRODAJA, POREČ, 57,58 m2, ...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
13
350 000 €
3977 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
88 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodajemo stan u centru Pule ukupne stambene povrsine od 74,62 m2. Stan se nalazi u visokom prizemlju te se sa...
Prodajemo stan u centru Pule ukupne stambene povrsine od 74,...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena:
0
175 000 €
3500 €/m²
ažuriran
Pula, Valdebek
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, VALDEBEK, NOVOGRADNJA, 1SS+DB Prodaje se stan u novogradnji na Valdebeku. Sastoji se od dnevno...
PRODAJA, STAN, VALDEBEK, NOVOGRADNJA, 1SS+DB Prodaje se sta...
Oglas sačuvan 22.05.2026 god.
napomena: