330 000 €
2129 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav
155 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
Agencija Kaiser Immobilien predstavlja dvoetažni stan smješten u centru Kastva sa osiguranim parkingom. Stan ...
Agencija Kaiser Immobilien predstavlja dvoetažni stan smješ...