Detaljna pretraga
1 - 10 od ukupno 10 oglasa - Prodaja nekretnina Šibenik
9
490 000 €
2269 €/m²
ažuriran
Šibenik, Grad
216 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Svega 100 m od rive smijestila se ova potpuno renovirana nekretnina koja garantira brzi povrat uloženog novca....
Svega 100 m od rive smijestila se ova potpuno renovirana nek...
10
620 000 €
7470 €/m²
ažuriran
Šibenik, Grad
83 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
4. kat
U staroj jezgri grada Šibenika dajemo u ponudu stan na ekskluzivnoj lokaciji s pogledom na cijeli kanal i kate...
U staroj jezgri grada Šibenika dajemo u ponudu stan na ekskl...
9
180 000 €
3103 €/m²
ažuriran
Šibenik, Baldekin
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Šibenik Baldekin na prodaju stan u visokom prizemlju ukupne površine 58 plus veranda 14 m2 . Nekretnina je je ...
Šibenik Baldekin na prodaju stan u visokom prizemlju ukupne ...
12
118 000 €
1710 €/m²
ažuriran
Šibenik, Šibenik
69 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
ŠIBENIK – STAN S DVIJE TERASE I DVA SPREMIŠTA U mirnom dijelu Šibenika, na prodaju je stan smješten u blagom s...
ŠIBENIK – STAN S DVIJE TERASE I DVA SPREMIŠTA U mirnom dijel...
17
350 000 €
2108 €/m²
ažuriran
Šibenik, Šibenik
166 m2
KUĆA
KUĆA
kat
VAROŠ, ŠIBENIK – KUĆA S KARAKTEROM NA VRHUNSKOJ LOKACIJI U ponudi je prostrana obiteljska kuća u jednom od naj...
VAROŠ, ŠIBENIK – KUĆA S KARAKTEROM NA VRHUNSKOJ LOKACIJI U p...
15
700 000 €
8750 €/m²
ažuriran
Šibenik, Grad
80 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Prodaje se prekrasan stan s pogledom na more u Šibeniku, u samom centru grada, niti 20 metara od mora i Šibens...
Prodaje se prekrasan stan s pogledom na more u Šibeniku, u s...
13
415 000 €
1939 €/m²
ažuriran
Šibenik, Grad
214 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ŠIBENIK, GRAD, 214 m2 Prodaje se roh bau poslovno - stambena kuća u nizu površine 214 m2 građe...
KUĆA, PRODAJA, ŠIBENIK, GRAD, 214 m2 Prodaje se roh bau pos...
14
149 000 €
993 €/m²
ažuriran
Šibenik, Dolac
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ŠIBENIK, DOLAC, 150 m2 Prodaje se dvojna kamena kuća stambene površine 150 m2 izgrađena 1920. ...
KUĆA, PRODAJA, ŠIBENIK, DOLAC, 150 m2 Prodaje se dvojna kam...
14
385 000 €
1167 €/m²
ažuriran
Šibenik, Grad
330 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien predstavlja odličnu priliku u Šibeniku. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, niti 1 km od m...
Kaiser Immobilien predstavlja odličnu priliku u Šibeniku. K...
17
560 000 €
2800 €/m²
ažuriran
Šibenik, Grad
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novo izgrađena vila sa bazenom na odličnoj mirnoj lokacijo svega 400 m od mora. Nekretnina se sastoji od prize...
Novo izgrađena vila sa bazenom na odličnoj mirnoj lokacijo s...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban