Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 375 oglasa - Prodaja nekretnina Rovinj
Stranica 2 od 19
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
5
799 000 €
2497 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom i zelenilom okruženom naselju Perini, nedaleko od Sveti Lovr...
Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom i zelenilo...
13
390 000 €
4535 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
86 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, 86M2, 2SS + DB, ROVINJ Prodaje se komforan stan na mirnoj lokaciji nedaleko centra Rovinja. St...
PRODAJA, STAN, 86M2, 2SS + DB, ROVINJ Prodaje se komforan s...
9
306 000 €
4567 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
4. kat
PRODAJA, STAN 67 m2, ROVINJ, 2SS+DB Prodaje se stan na 4. katu stambene zgrade bez lifta. Dnevni boravak je ...
PRODAJA, STAN 67 m2, ROVINJ, 2SS+DB Prodaje se stan na 4. k...
12
423 000 €
5875 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
PRODAJA, STAN 72,50 m2, ROVINJ, 2S+DB Prodaje se stan u Rovinju ukupne površine 72 m², koji se sastoji od dvi...
PRODAJA, STAN 72,50 m2, ROVINJ, 2S+DB Prodaje se stan u Rov...
11
380 000 €
4691 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN 81 m2, ROVINJ Prostran i funkcionalan stan u Rovinju, smješten na prvom katu stambene zgrade, u...
PRODAJA, STAN 81 m2, ROVINJ Prostran i funkcionalan stan u ...
17
1 100 000 €
3014 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
365 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj Rovinj je grad u kojem lokacija često znači sve – blizina mora, sadržaja i onaj osjećaj da vam ...
Istra, Rovinj Rovinj je grad u kojem lokacija često znači s...
5
195 000 €
2826 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
69 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Stan na II.katu stambene zgrade . Dvoetazni kvadrature 69m2 sa vlastitim parkirnim mjestom . Na prvoj etazi...
Stan na II.katu stambene zgrade . Dvoetazni kvadrature 69m2 ...
13
320 000 €
2133 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica, U srcu čarobne Istre, samo nekoliko minuta vožnje od slikovitog Rovinja, smjestila se...
Istra, Rovinj, okolica, U srcu čarobne Istre, samo nekoliko...
17
986 000 €
5478 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća s bazenom u završnoj fazi gradnje, smještena u...
Istra, Rovinj, okolica Na prodaju je luksuzna samostojeća k...
14
300 000 €
5172 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN 56 m2, ROVINJ, KUKALETOVICA Prodaje se ugodan i funkcionalan stan u Rovinju, u naselju Kukaleto...
PRODAJA, STAN 56 m2, ROVINJ, KUKALETOVICA Prodaje se ugodan...
2
45 000 €
4500 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
10 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Rovinj, Stari grad U srcu rovinjskog Starog grada, na mikrolokaciji koja se rijetko pojavljuje na tržištu, pr...
Rovinj, Stari grad U srcu rovinjskog Starog grada, na mikro...
17
280 000 €
6222 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
45 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, ovaj moderni i renovirani stan je savršeno smješten u srcu starog grada Rovinja, omogućavajući...
Istra, Rovinj, ovaj moderni i renovirani stan je savršeno s...
15
290 000 €
6304 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
46 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN 46 m2, ROVINJ STARI GRAD Prodaju se dva odvojena stana smještena na 4. katu autentične stare is...
PRODAJA, STAN 46 m2, ROVINJ STARI GRAD Prodaju se dva odvoj...
2
144 000 €
135 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
1063 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Rovinj, okolica, građevinsko zemljište u malom selu U mirnom i autentičnom istarskom okruženju, svega ...
Istra, Rovinj, okolica, građevinsko zemljište u malom selu ...
1
332 000 €
2101 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
158 m2
GARAŽA
GARAŽA
kat
Istra, Rovinj Pred vama je jedinstvena i neponovljiva prilika za kupnjom čak 8 garažnih mjesta u predivnome ...
Istra, Rovinj Pred vama je jedinstvena i neponovljiva pril...
1
42 000 €
2100 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
20 m2
GARAŽA
GARAŽA
kat
Istra, Rovinj Na prodaju je garažno mjesto u Rovinju! Garažno mjesto je novo, betonirano, ima odličan pristu...
Istra, Rovinj Na prodaju je garažno mjesto u Rovinju! Gara...
15
390 000 €
4535 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
86 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj Rovinj je grad koji se ne treba posebno predstavljati – dovoljno je jednom prošetati Starim gra...
Istra, Rovinj Rovinj je grad koji se ne treba posebno preds...
1
52 000 €
2080 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
25 m2
GARAŽA
GARAŽA
kat
Istra, Rovinj Prodajemo novo garažno mjesto u Rovinju! Odličan pristup, novo i betonirano, sa pripremljenim i...
Istra, Rovinj Prodajemo novo garažno mjesto u Rovinju! Odli...
12
429 000 €
4516 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
95 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj Prodaje se predivan stan na top lokaciji u Rovinju! Ovaj stan smješten je u očuvanoj novijoj zg...
Istra, Rovinj Prodaje se predivan stan na top lokaciji u Ro...
1
35 000 €
2188 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
16 m2
GARAŽA
GARAŽA
kat
Istra, Rovinj Prodaje se garažno mjesto u Rovinju! Garažno mjesto je betonsko, uredno i dolazi s potpunom i č...
Istra, Rovinj Prodaje se garažno mjesto u Rovinju! Garažno ...
Stranica 2 od 19
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
2.5-soban
3-soban
4-soban