Detaljna pretraga
21 - 22 od ukupno 22 oglasa - Prodaja nekretnina Marčana, Rakalj
Stranica 2 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
17
2 500 000 €
11364 €/m²
ažuriran
Marčana, Rakalj
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
VILA, PRODAJA, RAKALJ 220 M2 Vila u Raklju s prekrasnim pogledom na more veličine je 220 m2 i savršeno je odre...
VILA, PRODAJA, RAKALJ 220 M2 Vila u Raklju s prekrasnim pogl...
17
1 150 000 €
5227 €/m²
ažuriran
Marčana, Rakalj
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra-Rakalj eskluzivna villa od 220m2 sa krovnom terasom i panoramskim pogledom na more.Lokacija je mirna okr...
Istra-Rakalj eskluzivna villa od 220m2 sa krovnom terasom i ...
Stranica 2 od 2
Natrag
1
2