Detaljna pretraga
161 - 180 od ukupno 285 oglasa - Prodaja nekretnina Marčana
Stranica 9 od 15
< Natrag
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Naprijed >
12
129 000 €
2345 €/m²
ažuriran
Marčana, Loborika
55 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Loborika Nudimo vam šarmantnu kućicu smještenu u Loborici, savršeno uklopljenu u okruženje zelenila ko...
Istra, Loborika Nudimo vam šarmantnu kućicu smještenu u Lob...
13
112 000 €
2435 €/m²
ažuriran
Marčana, Šegotići
46 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Duga Uvala, Pavićini Mala funkcionalna kućica u vikend naselju, sa pogledom na šumu i pješačkom udalje...
Istra, Duga Uvala, Pavićini Mala funkcionalna kućica u vike...
5
87 000 €
135 €/m²
ažuriran
Marčana, Orbanići
644 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, okolica Vodnjana Zemljište je smješteno u središtu mirnog mjesta Orbanići, okruženo drugim obiteljski...
Istra, okolica Vodnjana Zemljište je smješteno u središtu ...
6
87 000 €
134 €/m²
ažuriran
Marčana, Orbanići
647 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, okolica Vodnjana Zemljište s pravomoćnom građevinskom dozvolom predstavlja rijetku i izuzetno vrijednu...
Istra, okolica Vodnjana Zemljište s pravomoćnom građevinsko...
7
155 000 €
180 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
862 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Marčana, građevinsko zemljište u blizini mora Na prodaju je građevinska parcela površine 862 m², smještena u...
Marčana, građevinsko zemljište u blizini mora Na prodaju j...
10
270 000 €
1888 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
143 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, Marčana, Nedaleko od Pule, na samo deset minuta od mora i plaža smjestila se ova kuća za odmor, ...
Istra, Pula, Marčana, Nedaleko od Pule, na samo deset minut...
6
100 000 €
166 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
604 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se atraktivno zemljište veličine 604 m², smješteno u mirnom dijelu Marčane. Teren je pravilnog oblika ...
Prodaje se atraktivno zemljište veličine 604 m², smješteno u...
6
100 000 €
166 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
603 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se atraktivno zemljište veličine 603 m², smješteno u mirnom dijelu Marčane. Teren je pravilnog oblika ...
Prodaje se atraktivno zemljište veličine 603 m², smješteno u...
9
100 000 €
156 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
643 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se atraktivno zemljište veličine 643 m², smješteno u mirnom dijelu Marčane. Teren je pravilnog oblika ...
Prodaje se atraktivno zemljište veličine 643 m², smješteno u...
6
100 000 €
167 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
599 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se atraktivno zemljište veličine 599m², smješteno u mirnom dijelu Marčane. Teren je pravilnog oblika i...
Prodaje se atraktivno zemljište veličine 599m², smješteno u ...
8
600 000 €
163 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
3691 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se prostrano zemljište površine 3691 m² u mirnom dijelu Marčane. Teren je pravilnog oblika, ravne povr...
Prodaje se prostrano zemljište površine 3691 m² u mirnom dij...
17
790 000 €
6270 €/m²
ažuriran
Marčana, Krnica
126 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, okolica Krnice Prodaje se prekrasna kuća u malom mjestu nedaleko Krnice, idealna za odmor ili turistič...
Istra, okolica Krnice Prodaje se prekrasna kuća u malom mje...
13
420 000 €
3652 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
115 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se moderna prizemnica u Marčani, novogradnja površine 115 m² s natkrivenom terasom od 20 m². Kuća se s...
Prodaje se moderna prizemnica u Marčani, novogradnja površin...
7
97 000 €
104 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
933 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom naselju nedaleko od Marčane, idealno za izgradnju obiteljske kuće il...
Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom naselju nedaleko o...
9
690 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
230 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom dijelu Marčane smjestila se ova predivna novoizgrađena kuća koja se prostire na 230 m², a iz svakog n...
U mirnom dijelu Marčane smjestila se ova predivna novoizgrađ...
15
102 800 €
80 €/m²
ažuriran
Marčana, Veliki Vareški
1285 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Krnica -- Građevinsko zemljište na 3 km udaljenosti od mora! -- Zemljište je smješteno na odličnoj loka...
Istra, Krnica -- Građevinsko zemljište na 3 km udaljenosti o...
5
77 000 €
70 €/m²
ažuriran
Marčana, Veliki Vareški
1098 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Krnica Građevinsko zemljište na 3 km udaljenosti od mora! Zemljište je smješteno na odličnoj lokaciji...
Istra, Krnica Građevinsko zemljište na 3 km udaljenosti od ...
17
166 000 €
70 €/m²
ažuriran
Marčana, Krnica
2383 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Krnica, veliko zemljište za gradnju na atraktivnoj lokaciji! Građevinsko zemljište na 3 km udaljenosti...
Istra, Krnica, veliko zemljište za gradnju na atraktivnoj lo...
17
690 000 €
4367 €/m²
ažuriran
Marčana, Krnica
158 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Krnica, Istra Prodaje se luksuzna vila smještena u mirnom i idiličnom mjestu u blizini Raklja, samo nekoliko...
Krnica, Istra Prodaje se luksuzna vila smještena u mirnom ...
14
243 000 €
2480 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
98 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Istra, Pula, okolica U malenom mirnom mjestu nedaleko od Pule smjestila se ova novogradnja. Svi sadržaji potr...
Istra, Pula, okolica U malenom mirnom mjestu nedaleko od Pu...
Stranica 9 od 15
< Natrag
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2.5-soban
3-soban
4-soban