imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Labin

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 433 oglasa - Prodaja nekretnina Labin

Stranica 1 od 22
10
109 000 € 1160 €/m²
nov
Labin, Labin

94 m2

kat
14
2 500 000 € 5952 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

420 m2

kat
6
185 000 € 4205 €/m²
ažuriran
Labin, Rabac

44 m2

kat
14
120 000 € 104 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

1149 m2

kat
8
249 000 € 3320 €/m²
ažuriran
Labin, Rabac

75 m2

kat
1
235 000 € 3561 €/m²
ažuriran
Labin, Rabac

66 m2

kat
4
450 000 € 369 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

1220 m2

kat
3
105 315 € 105 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

1003 m2

kat
3
103 215 € 105 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

983 m2

kat
4
133 000 € 106 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

1259 m2

kat
14
395 000 € 2633 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

150 m2

kat
17
360 000 € 3529 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

102 m2

kat
5
133 000 € 131 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

1018 m2

kat
17
757 000 € 3639 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

208 m2

kat
4
55 000 € 59 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

930 m2

kat
15
430 000 € 3258 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

132 m2

kat
6
399 000 € 2541 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

157 m2

kat
17
620 000 € 4133 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

150 m2

kat
11
197 000 € 3031 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

65 m2

2. kat
11
520 000 € 2971 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

175 m2

kat
Stranica 1 od 22
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup